Adil Grup Gayrimenkul Organizasyon - Adil Grup Hakkında
Kurumsal > Adil Grup Hakkında >

Adil Grup Hakkında

Adil Grup Organizasyon İnşaat ve Ticaret A.Ş. 1980’li yıllardan bu yana inşaat sektöründe proje, imalat ve denetim gibi ana alanlarda çalışan bir grup girişimcinin bir araya gelerek kurdukları bir anonim ortaklıktır. Yaklaşık 30 yıla yakın tecrübe ve bilgi birikimi ile sektörün her alanında ve her çeşit inşaatın proje, tasarım ve imalatında yetkin durumdadır.

İnşaat sektörünün içinden gelen, kamu ve özel sektörde üst düzey yöneticilik yapmış şirket kurucularının işbirliği ile kurulan Adil Grup yönetimde, üretimde ve pazarlamada yeni vizyon ve yeni projeler ile konut sektöründe kısa zamanda örnek proje ve uygulamalar yapmayı hedeflemektedir.

Adil Grup ehil ve meslek etiğine bağlı kadrosu, mimaride, yönetimde ve pazarlamada adil olma vizyonu ile inşaat sektöründe;
  • Yeni ürün, hizmet, uygulama ve yaklaşımları hayata geçirmek,
  • Sektörün içinde farklı iddia sahipleri ve tüketici ile işbirliği ve güç birliği yapmak,
  • Çevreye, insana, topluma karşı sorumluluklarını yerine getirmek üzere yola çıkan Adil Grup uygun fiyatlarla konut'u 'yuva' yapma iddiası ile yola çıkmıştır.

Tecrübemiz

30 yılı aşan tecrübesiyle Adil Grup kurucu ortaklarının bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu projeler; toplu konut inşaatlarından sitelere, kamu binaları ve askeri binalardan işmerkezlerine, fabrika inşaatlarından hastanelere kadar çok geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır.

Projelerimiz hakkında detay bilgi almak için buraya tıklayınız

Projede İnşaat Yapımında Danışmanlık ve Yapı Denetiminde
700.000 m2 450.000 m2 1.600.000 m2