Adil Grup Gayrimenkul Organizasyon - Sistemin Güvenceleri Nelerdir?
Sistemimiz > Adil Gayrimenkul Sistemi > Sistemin Güvenceleri Nelerdir? >

Sistemin Güvenceleri Nelerdir?

Adil Gayrimenkul Sistemi, bu sistemle konut sahibi olmak istediğinizde, daha mutlu ve huzurlu olabilmeniz için bazı güvenceler sunar. Adil Gayrimenkul Sistemi ile satış öncesinde, imalat sırasında ve satış sonrasında sadece konut almaz, aynı zamanda bazı güvenceleri de almış olursunuz.

Satış Öncesi Güvenceler

Bir ürünü vadeli almak istediğinizde karşınıza ekstra ödemeler çıkar. Adil Gayrimenkul Sistemi'nde faiz, vade farkı ve katılım payı gibi ödemeler yoktur. Satış öncesi teknik şartname size sözleşmenizin eki olarak mutlaka verilir ve imalat bu şartlara göre yapılır. Adil Gayrimenkul Sistemi teknik ve idari şartnameye uymayı garanti eder. Ödediğiniz her kuruşun bir mal ve hizmet olarak karşılığı vardır. Bunların dışında sizden hiçbir şey istenmez.

İmalattaki Güvenceler

Pek çok tüketici bir ürün aldığında aldığım ürün ne kadar güvenli veya verilen güvenceler ne kadar yerindelik içerir diye bir tereddüt yaşar. Adil Gayrimenkul Sistemi, inşaatları deprem yönetmeliğine uygun olarak projelendirir, projesine uygun olarak inşa eder ve bağımsız yapı denetim firmaları tarafından denetlenir. Ayrıca Adil Gayrimenkul Sistemi sahip olacağınız gayrimenkulü sizin denetlemenize imkan sağlar. Adil Gayrimenkul Sistemi'ne dahil olan herkes imalat aşamasında kullanılan malzeme ile işçiliği takip edebilir. Özellikle demir döşemesi ile betonu görebilir. Adil Gayrimenkul Sistemi ile sahip olacağınız evde sistem tarafından imalatı yapılmış olan kapı, pencere, musluk, elektrik ve su tesisatı ile benzeri donatıları 2 yıl süreyle sistemin garantisi altındadır.

Bunlar İşime Yarar mı?

Evet, yarar. Bunlar size paranızın tam karşılığı ve hakkınız olarak temin edilir. Müteahhit binayı yapıp gider. Kullanıcılar ise bir ömür boyu binayla birlikte yaşarlar. Bir aksaklık olduğunda binanın orası, burası delik deşik edilir, çoğu kere sonuç alınamaz. Kendinizin yaptığı bu denetimler gerektiğinde size arızayı giderici ekibi yönlendirme şansı verir. Adil Gayrimenkul Sistemi, ayrıca size bulundurmanız için tesisat projelerinin kopyasını da verecektir. Böylece para ve zamandan tasarruf edersiniz.