Adil Grup Gayrimenkul Organizasyon - Sisteme Nasıl Katılınır?
Sistemimiz > Adil Gayrimenkul Sistemi > Sisteme Nasıl Katılınır? >

Sisteme Nasıl Katılınır?

Adil Gayrimenkul Sistemi isteyen her katılımcıya açıktır. Adil Gayrimenkul Sistemin'deki her proje bağımsızdır. Mevcut veya tasarlanan projeler katılımcılara arz edildiği zaman, projenin konumu ve yapım şartları ile oluşan keşif bedeli üzerinden her katılımcı ister bağımsız birimlere isterse sisteme katılımcı olarak girebilir.

Sistemin Süresi Nedir?

Adil Gayrimenkul Sistemi'ne müşteri olarak giren kişiye, sözleşme imzalanırken projenin bitim tarihi bildirilir. Adil Gayrimenkul Sistemi başlangıçta belirlenmiş inşaat bitim süresini geçirmemeyi, mücbir sebepler dışında olabilecek gecikmelerden dolayı katılımcıların hak kaybını telafi etmeyi taahhüt eder.

Sistemden Çıkmak İstersem?

Adil Gayrimenkul Sistemi, üçer aylık periyotlar halinde inşaat maliyet hesapları yaparak katılımcıların m2 bazında hak sahipliklerini belirlemektedir. Ayrılmak isteyen katılımcı bu niyetini beyan ettikten sonra gelen ilk maliyet hesap döneminden sonra 60 gün içinde hak ettiği kadar parasını geri alabilir. Girişinden çıkışına kadar inşaatın kazandığı pirim katılımcıya kâr olarak geri döner.

Sistemden Çıkınca Kaybım Olur mu?

Sistemden çıkan katılımcının kendi yatırdığı miktardan hiçbir kaybı olmamaktadır. Bilakis kazancı olmaktadır. Çünkü her gün bir adım daha ileri giden inşaat kazanıyor demektir. İşte bu kazanç ayrılmak isteyen katılımcıya yansıtılmaktadır.