Adil Grup Gayrimenkul Organizasyon - Sistem Neden Kazançlıdır?
Sistemimiz > Adil Gayrimenkul Sistemi > Sistem Neden Kazançlıdır? >

Sistem Neden Kazançlıdır?

İsteyen herkes şartlarını yerine getirmek kaydıyla Adil Gayrimenkul Sistemi'ne katılabilir. Yeter ki sistemin proje kapasiteleri sizin katılmanıza imkân versin. Katılmak için acele etmek gerekmektedir.

Ne Zaman Katılmalıyım?

Proje veya projelerde yer olduğu sürece Adil Gayrimenkul Sistemi'ne istediğiniz zaman katılabilirsiniz. En iyisi proje başlarken katılmaktır. Böylece ödeme kolaylığınız olur. Proje başlangıcından sonra bağımsız birimlere katılmak isteyenlerin, istenen bağımsız bölüme o güne kadar gelen maliyeti ödemeleri gereklidir.

Niye Katılmalıyım?

Tasarruflarını en iyi şekilde değerlendirmek, uygun fiyatlarla konut sahibi olmak isteyenler Adil Gayrimenkul Sistemi'ne dahil olmalıdır. Bu sistemle katılımcılar projenin yapıldığı bölgenin değerine göre asgari %50'ye varan kazançlar sağlarlar.

Sorumluluklarım Nelerdir?

AGS içinde katılımcı, uygun bulduğu projenin maliyet bedeli üzerinden dahil olmak istediği yöntemi belirler. Bundan sonra iş bitimine kadar aylık periyotlar halinde katılımcı sorumluluğunu yerine getirmelidir. Adil Gayrimenkul Sistemi bunun dışında katılımcıdan hiçbir ek ödeme istemez. Katılım payı, vade farkı, faiz gibi katılımcı ve yatırımcıları sömüren yapısı yoktur.