Adil Grup Gayrimenkul Organizasyon - Adil Gayrimenkul Sistemi
Sistemimiz > Adil Gayrimenkul Sistemi > Adil Gayrimenkul Sistemi >

Adil Gayrimenkul Sistemi

Adil Gayrimenkul Sistemi dünyada ve Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek faiz ve vade farkı ödemeden insanları gayrimenkul sahibi yapma, ya da birikimlerini kâra dönüştürme prensibine dayanmaktadır.

Adil Gayrimenkul Sistemi sayesinde dileyen dilediği gayrimenkule dilediği yerde sahip olabilir. Sistem "m2 birim fiyatı" esasına göre çalışmaktadır. Tekelleşmiş sermayenin sömürüsüne itiraz eden insanların imkanlarını birleştirerek çarpık sisteme karşı koymasını ve güç birliği yapmasını hedef alır. Adil Gayrimenkul Sistemi insanların birikimlerini enflasyon ve düşük faizli mevduat yöntemleri ve benzeri yapılar karşısında korumak ve onları bu sistemlerin sağladığı avantajların(!) üzerinde kazançlı kılmaktır. Dişinden, tırnağından artırarak sağladığı birikimlerini en yüksek karla değerlendirmektir.

Sisteme Niçin Girmeliyim?

Adil Gayrimenkul Sistemi'ne isteyen gayrimenkul sahibi olmak için, isteyen yatırım yapmak için girebilir. Her iki durumda da piyasa şartlarına ve projenin özelliklerine göre katılımcılarına yüzde 50'ye kadar kazanç sağlar.

Sistem Neden Kazançlı Oluyor?

İnşaat sektörü yaklaşık 4.000 çeşit malzemenin kullanıldığı bir sektördür. Orta ve uzun vadede emlak ve inşaat yatırımı çok kazandırır. Adil Gayrimenkul Sistemi katılımcılarına maliyet üzerinden satış yaptığı için Müşterilerin esas kazancı, maliyetin üzerindeki emlak kazancının kendilerine ait olmasıdır.